0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika VersaceVersace pro ženyVersace pro muže

Více o značce
Versace
Versace

Muž jménem Gianni Versace se narodil roku 1946 v Itálii, městě zvaném Calabria. Jeho matka vlastnila módní ateliér, kde se šili šaty pro bohatou klientelu a tak není divu, že i malý Gianni velmi tíhl k módě. Naučil se v tomto salonu navrhovat své první modely. K překvapení celé rodiny však nevystudoval módní návrhářství, ale zamířil do architektury. Po jejím úspěšném dokončení se přestěhoval do Milána, kde pracoval jako návrhář pro velké obchodní módní domy.

Rok 1978 však byl pro Gianniho osudovým. S podporou staršího bratra a sestry založil filmu s názvem Versace se znakem medúzy – mytické příšery, po jejímž pohledu každý zkamení. Tento znak se stal symbolem celé společnosti. Značka měla od začátku velmi značný úspěch. Gianniho modely byly odvážné, rád kombinoval střihy i křiklavé barvy. V roce 1982 vydal svou nejslavnější kolekci z kůže a to šaty, které měly kovový lesk a okamžitě se staly nejprodávanějším modelem Gianniho firmy. Inspiraci čerpal z mladých lidí, kteří chtěli nadčasové modely. Plán Gianniho Versace však nebyl pouze lidi oblékat. Chtěl proniknout do světa parfémů.

V roce 1981 proto uvedl na trh svou první ovocno- květinovou dámskou vůni s názvem Donna. Ta se ihned stala oblíbenou jak u elegantních dam tak i nespoutaných mladých žen. Po tomto úspěchu začali rychle vznikat další parfémy jako např. chyprový parfém Gianni nebo řada Versace Jeans, která byla vyrobena pod koncernem Versace Jeans parfums.
Roku 1997 byl Gianni Versace zavražděn a jeho vražda dosud nebyla objasněna. Firmu po jeho smrti převzala jeho sestra Donatella Versace, která firmu řídí dodnes. Ta firmě vdechla nový život a spolu s odkazem na bratrovu památku vydala více jak 13 parfémových řad. Mezi nejznámější dámské parfémy patří Versace Bright Crystal a řada Bright Crystal Absolu, která je jarní, květinová a smyslná, nebo osvěžující řada Versace Versense, kde výrobci využili veškerou svěžest z citrusových plodů a dopřáli tak ženám neobyčejný parfém vhodný pro jakoukoliv příležitost. Jelikož ale Versace necílí pouze na ženy, vznikali i velmi slavné pánské řady jako dřevitá Versace Pour Homme, nebo osvěžující jako nebe samo Man Eau Fraiche.

V současné době existuje více jak 100 poboček rozmístěné po všech státech včetně Ameriky a Austrálie a Versace je jedna z nejvíce proslulých značek na světě.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA