0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika Thierry MuglerThierry Mugler pro ženyThierry Mugler pro muže

Více o značce
Thierry Mugler
Thierry Mugler

Thierry Mugler se narodil roku 1948 ve Francii. Již jako malý snil o tom, že jednoho dne bude velice uznávaným módním designérem. Váhu tomu dodal tím, že již během studia na baletní škole vytvořil své vůbec první dámské šaty, které věnoval své nejlepší kamarádce. Bylo mu tehdy 14 let a jeho nápady a kreaci neznali konce.

Roku 1970 se přestěhoval do hlavního města Francie, kde se nechal zaměstnat jako aranžér. Ve volných chvílích doma poté navrhoval své vlastní oděvy, které zažili úspěch již o rok později na vlastní výstavě kolekcí pro dámy. Jeho návrhy byly originální, jen těžko napodobitelné, nikdy nekopíroval styl někoho jiného, pokaždé bylo na každém kousku oblečení znám Thierryho podpis. Charakteristickými znaky pro jeho modely byly v té době široké střihy s výraznými dominantními barvami. V roce 1973 na vrcholu své slávy otevřel v Paříži svůj vlastní salon, který jmenoval po sobě.

Největší šok a překvapení však přišel s uvedením jeho prvního parfému Thierry Mugler Angel. Tento parfém uvedl roku 1992 a záhy se stal nejoblíbenější vůní v celé Francii. Vůně Angel byla orientální s nádechem jemné vanilky a sladkého šťavnatého ovoce. Thierry se inspiroval svým dětstvím s tou představou, že každá žena může snít svůj sen. Parfém byl mnohokrát napodobován ale nikomu se nikdy nepodařilo k originálu ani přiblížit. Svými nezaměnitelnými tvary flakonů se jeho parfémy zapsali do historie francouzské výroby. Následovala vůně Alien, která byla uvedena na trh roku 2005. . Jak už název napovídá, celá svým složením jasmínu, kašmíru a ambry připomínala naprosto jiný svět odlišný tomu našemu. Thierry po takovém celosvětovém úspěchu vymyslel další vůně. Uvedl taktéž květinově-citrusovou vůni Angel Innocent Rock, nebo Angel Lily, která byla určena především pro romanticky založené ženy. Přemýšlel ještě, jak proniknout do mužského světa parfémů a to se mu povedlo s Thierry Mugler A Men. S vůní bergamotu, levandule a kávovými zrnky spolu s čokoládou navozovala vůni domova a mužských snů o andělech na nebi.

V současné době se Thierry Mugler nevěnuje pouze výrobě módy či parfémům, ale věnuje se taktéž fotografování či režii.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA