0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika Salvatore FerragamoSalvatore Ferragamo pro ženySalvatore Ferragamo pro muže

Více o značce
Salvatore Ferragamo
Salvatore Ferragamo

Salvatore se narodil roku 1898 ve městě Bonito nedaleko Neapole. Již jako malý skrýval svou vášeň k botám a tak není divu, že ve svých 9 letech zhotovil svůj první pár bot určený sestře. Přesně tento krok určil budoucnost malého Salvatora. Rozhodl se studovat obuvnictví a již rok po studiu otevřel svůj malý obchod. Ze začátku se specializoval na opravu a měření obuvi. Byl v tom velmi precizní a dobrý, a vzhledem k ovacím od svých zákazníků začal přidávat pole své působnosti a rozšiřoval své dovednosti. Začal vyrábět kovbojské boty spolu s dámskými holínkami.

Na začátku 1. světové války emigroval do Ameriky, kde otvíral své malé obchůdky. V Jižní Kalifornii se taktéž zapsal do studia anatomie, aby zjistil důvod bolavých nohou při nošení jeho obuvi. Roku 1927 se vrátil zpět do Itálie a začal vyrábět módní obuv pro nejbohatší a nejmocnější ženy století. Přesto, že jeho firma v 30 letech zažila velkou hospodářskou krizi, nezruinovalo ho to. Naopak, rozšířil provoz o 700 odborných řemeslníků, kteří vyráběli 400 párů funkčních bot denně. Inspiroval se nápaditými bizarními uměleckými kreacemi s křiklavými barvami, ale vždy byl kladen důraz na tradičnost s elegancí.Salvatore Ferragamo zemřel v roce 1960, ale jeho firma prosperovala dál za pomocí jeho manželky a později jejich potomků. Neustále rozvíjela své aktivity a vyráběla luxusní obuv, kabelky, brýle, hodinky a také parfémy.

Na počest Salvatore Ferragamo byl uveden v devadesátých letech, 100 let od založení této značky první okouzlující parfém Salvatore Ferragamo pour Femme a později ho následoval mužský dřevitý Salvatore Ferragamo pour Homme. . Mezi další velmi oblíbené parfémy patří ovocná a smyslná Incanto, která se mísí spolu s květinovými tóny a dřevitými složkami pro ženy, spolu s cyprišovo-pižmovou vůní Incanto pour Homme určenou pro muže. Společnost se v současné době stále soustřeďuje na obuvní činnost, ale neustále expanduje do více zemí světa s doplňkovým zbožím, jako jsou kabelky, brýle a šátky spolu s parfémy.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA