0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika RedkenRedken pro ženyRedken pro oba (unisex)Redken pro ženyRedken pro oba (unisex)Redken pro muže

Více o značce
Redken
Redken

Jméno této značky bylo odvozeno od dvou jejich spoluzakladatelů. Mladé herečky Pauly Kent a chemikem Jheri Reddingem. Z jejich dvou příjmení poté vznikla zkratka RED-KEN. Založili ji roku 1960. Z důvodu neustálých alergických reakcích Pauly Kent na vlasové a kosmetické produkty, vznikla filozofie celé firmy a to: „Vědou ke kráse“. Rozhodli se vést firmu na základě vědy o proteinech, chemických pokusech a poté následné předávání znalostí pro ostatní kadeřníky.

Jako první značka v 60. letech zkoumala strukturu vlasu a jeho složení. Zjistila při tom, že se vlas skládá převážně z proteinů a pro regeneraci vlasů a jejich opětovné vyplnění jsou proteiny důležité. Za pomocí různých technologií začala na trh uvádět své výrobky, pro které byly charakteristické obsahy proteinových polypeptidů, které nahrazují to, co bylo vlasům odebráno. Při skladbě produktů taktéž mysleli na to, aby obsahovali jemně kyselé PH. Zaručovalo to potřebné přirozené prostředí vlasů a pokožky. Roku 1967 odjel Paulin kadeřník Vidal Sassoon na tříleté turné po Americe, kde se snažil tímto směrem proškolit co nejvíce kadeřníků. Toto turné bylo velmi úspěšné. Společně se jim podařilo ovlivnit přes 27 000 kadeřníků a znamenalo to zvrat v zákaznické péči o vlasy a systematický rozvoj ve výrobě produktů. V roce 1993 se Redken přesunul na světový trh s domovskou základnou v New Yorku na 5th Avenue a rozšířil tak své působiště do dalších větších měst.

V současnosti spadá pod koncern L´Oreal Group a divizi Professional Products, vlastní více než 60 patentů na výrobu vlasové kosmetiky a je velmi oblíbenou značkou po celém světě.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA