Nutri Clinic Immunity Booster 90 capsules - přípravek na podporu imunity

Kód: 5750001
Tip
Značka: Nutri Clinic
690 Kč
Skladem (> 5 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
8.3.2021
Nutri Clinic Immunity Booster 90 capsules - přípravek na podporu imunity UNI

Detailní informace

Detailní popis produktu


Vysoký obsah 19 vitamínů, minerálů, aminokyselin a bylinných extraktů v každé naší kapsli efektivně zvyšuje obranyschopnost proti virovým a jiným infekcím, celkově zvyšuje imunitu a antioxidaci, odbourává pocity únavy a stabilizuje správné fungování organismu. Nadstandartní obsah těchto pečlivě vybraných látek, které působí synergicky pokrývá potřeby nejen vrcholových sportovců a je tím pádem vhodný pro všechny, kteří chtějí dopřát svému tělu to nejlepší obzvláště v rizikových obdobích, kdy je riziko ohrožení větší. Vhodné pro náročně trénující sportovce, osoby vyššího věku, osoby trpící zdravotními problémy či dlouhodobým stresem a také osoby, jež nepřicházejí do styku se slunečním svitem.

Vitamín C zastává spousta funkcí v našem organismu, přispívá k normální funkci imunitního systému a k normální psychické činnosti. Dále přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C mimo jiné přispívá i k fyzické pohodě a normálnímu energetickému metabolismu. Podílí se i na správné absorpci železa v organismu. Ve 3 kapslích je obsaženo 562.5 % denní dávky.

Vitamín D se také nazýván „sluneční vitamín“ a má významnou úlohu v mnoha důležitých tělesných funkcích a má extrémní vliv na udržení normální funkce imunitního systému. Podporuje obnovu a normální dělení buněk, má pozitivní vliv na správnou funkci svalů. Výzkumy potvrdily, že většina populace trpí nedostatkem vitaminu D. Ve 3 kapslích je obsaženo 3000 i.u.

Vitamín E je označován za nejdůležitější antioxidant v lidském těle. Jako pro takového je jeho úlohou chránit buňky před oxidativním stresem a účinky volných radikálů, proto pomáhá zpomalovat stárnutí.Ve 3 kapslích je obsaženo 300% denní dávky.

Vitamíny skupiny B jsou nezbytné pro správné fungování celého organismu. Zdroj niacinu, kyseliny pantothenové a listové, biotinu, a vitaminů B1, B2, B6 a B12, které jsou potřebné ke správné funkci nervového systému a s tím spojeném fungování imunity. Ve 3 kapslích je obsaženo 300% denní dávky.

Kurkumin a piperin jsou unikátní doplňky, které pozitivně působí na uchování zdraví kloubů a kostí. Kurkumin přispívá k dobrému trávení.Má vliv na obsah tuku v játrech a normální činnost jater. Podporuje správnou funkci krevního oběhu, kardiovaskulárního a dýchacího systému. Dokázány jsou i účinky na činnost nervové soustavy a duševní rovnováhu. Je označována jako antioxidant. Příznivě působí na imunitní systém a na zdravý vzhled pleti. Piperin umožňuje lepší vstřebatelnost kurkuminu.

Ženšen je tradičně užíván k podpoře řady zdravotních stavů.

Cordyceps je vysoce aktivní prostředek k posílení a harmonizaci imunity. Účinné složky nejen imunitu zvyšují, ale dokáže také ve značné míře snížit nepřiměřené imunitní projevy, např. alergie. Působí bakteriostaticky proti několika desítkám patogenních bakterií včetně pneumokoků, streptokoků a zlatého stafylokoka. Působí blahodárně u zánětlivých indispozic.

Aloe vera výborně působí při očistných kůrách – při detoxikaci organismu. Pomáhá z těla odplavit škodlivé látky a vyladit funkci trávicí soustavy. Udržuje Vás v dobré fyzické a duševní kondici a zachovává Vám mladistvou vitalitu a energii. Má výborné protizánětlivé a antibakteriální účinky a zabírá na povrchová zranění a různé kožní potíže. Aloe vera zrychluje metabolismus a usnadňuje odvod odpadních látek z jater.

Selen je pro lidské tělo extrémně důležitým minerálem, protože zvyšuje imunitu, podílí se na antioxidační aktivitě, která brání poškození a zánětu volných radikálů a hraje klíčovou roli při udržování zdravého metabolismu. Ve 3 kapslích je 150% denní dávky.

Zinek přispívá k normální ochraně funkci imunitního systému, zdravým vlasům, nehtům a pokožce. Ve 3 kapslích je obsaženo 150% denní dávky.

L-Lysin - esenciální aminokyselina, která podporuje zotavování po zraněních, hojení a revitalizuje tělo při únavě a přetrénování. L-Lysin je esenciální aminokyselina, která hraje důležitou roli při vývoji, růstu a hojení. Má schopnost působit proti nachlazení, herpesu, oparovým virům a urychluje zotavení po operacích a sportovních zraněních. Tělo ho také využívá na vstřebávání vápníku, výsledkem čehož je růst kostí a svalů, a také mobilizace tuku pro energetické účely. Lidský organismus si ji však nedokáže sám vyprodukovat, a proto je nezbytné ji doplňovat. Nedostatek lysinu omezuje totiž naši schopnost zužitkovat ostatní aminokyseliny.

Viz popis

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví
Určení: unisex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: