0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika MoschinoMoschino pro ženyMoschino pro muže

Více o značce
Moschino
Moschino

Tato značka byla založena roku 1983 Francem Moschinem. Byl to italský návrhář, který se věnoval módě již od svých útlých let. Často se snažil napodobovat módní značky jako Louis Vuitton či Chanel, což mu přineslo do života pouze problémy a soudní spory. Po těchto nepříjemných zážitcích se rozhodl vymyslet něco úplně svého. Franco měl obecně velmi rád extravagantní styly oblékání, a proto experimentoval s různými šílenými návrhy. Jeho heslem bylo vymyslet barevné kreace, které budou nápadité a vtipné. Zkoušel skloubit nemožné, kombinoval na první pohled nehodící se barvy i materiály ale možná právě díky tomu se zdařilo a na trh byla roku 1986 uvedena jeho první pánská kolekce. Ta obsahovala pouze džíny a pár kusu oblečení. Roku 1989 však vstoupil na trh s kolekcí Cheap and Chic a naprosto ovládl Ecouture módu. Kolekce obsahovala oděvy, boty a stylové doplňky do vlasů. Společnost s takovýmto rychlým úspěchem ani nepočítala a proto s radostí rok na to přinesla další kolekcí, jejímž cílem bylo lidem navrhovat ekologické oděvy.

Roku 1994 přebrala po smrti Franca Moschina firmu jeho nejlepší přítelkyně Roella Jardiny, která se s jeho nápady a tvorbou shodovala, proto v duchu tradice Franca Moschina pokračovala ve stejném směru této značky. Pod její záštitou vyšly další kolekce s džínovou linií, kolekce kabelek a opasků s věhlasným logem MOSCHINO.

Vůbec první dámský parfém byl uveden roku 1987 a s nemenším úspěchem ho následovala pánská verze roku 1990. Parfémy Moschino byly plné života a energie, spolu odkazovali na moderní nestálou dobu. Mezi vůbec nejoblíbenější parfém této značky patří vůně Moschino Cheap and Chic I Love Love, uvedený na trh 2004. Tento parfém je optimistický a svěží, je v ně poznat láska, slunce a jasné barvy. Mezi další skvělé parfémy patří i svůdný a přitažlivý parfém Moschino Glamour, který je smyslný a velmi hravý. Mezi pánskými vůněmi se daří citrusovému Moschino Friends Men, nebo dřevitá vůně s názvem UOMO, která spolu se skořicovými lístky rozvíjí fantazii v mužském světě. V současné době řídí společnost stále Roella Jardiny, která se snaží zaujmout trh mladistvých a prozatím se ji to velmi daří s posledním uvedeným parfémem s názvem Moschino Fresh Couture. Svým citrusovým složením spolu s nasládlými tóny a šokujícím flakonem ve tvaru čisticího prostředku, je parfém šokující novinkou pro mladou generaci a tato vůně se stává stejně tak oblíbenou jako její předchůdci.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA