0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika Lanvin ParisLanvin Paris pro ženyLanvin Paris pro muže

Více o značce
Lanvin Paris
Lanvin Paris

Jeanne Lanvin se narodila roku 1867 do velmi chudé rodiny. Ve svých 16 letech se věnovala učením u zavedené pařížské kloboučnice. Poté nastoupila do učení ke krejčímu, kde se naučila vše potřebné k výrobě klobouků. Ve svých 22 letech si založila vlastní kloboučnický salon, který pojmenovala jménem LANVIN, kde brzy na to začala vyrábět taktéž luxusní oblečení. V roce 1909 se připojila k Syndicat de la Couture. Byla to společnost sdružující francouzské návrháře, kteří se zabývali špičkovým šitím zakázek na míru. Inspirací pro její výrobu se stala dcera Marguerite Marie – Blanche, která po matčině smrti firmu převzala. Modely byly mladistvé, estetické a byly aplikované na ženy všech generací. Byly taktéž pohodlné a dokázala jim odlehčit upjatý a těžký styl tehdejší módy. Její modely byly jasné a světlé s květinovými barvami, které použila spolu s výšivkami a korálky. Jeanne se tak v podstatě stala královnou Haute Couture módy a díky marketingovému umístění svého obchodu v Paříži se hit jejích modelů rychle rozkřikl do světa.
Roku 1924 založila společnost Lanvin Parfums SA. a o 3 roky pak přivedla na svět svůj první parfém s názvem Arpege. Tento parfém se pyšnil velkými úspěchy díky svému složení. Málokdo odolal květinovému srdci spolu s pačuli a pižmem. Inspirací k jeho výrobě jí byla její dcera, která ji hrála na klavír zrovna, když tento parfém vymýšlela. Za pomocí aldehydů tomuto parfému dodala originalitu a jedinečnost. Když roku 1946 Jeanne zemřela, její společnost za ní převzala dcera Marie – Blanche která tuto značku posunula zase o krok dále. Již nevyráběla pouze klobouky, šaty a dámskou módu ale soustředila se taktéž na výrobu sportovního oblečení, kožešin, pánské konfekce a výrobu bytových doplňků.
Od roku 2001 se kreativním ředitelem společnosti stal Albert Elbaz. Ten navrhuje velmi osobité a jedinečné vůně a tak není divu, že pod jeho vedením je uvedena vůně se jménem Lanvin. U této vůně je daný odkaz na samotnou zakladatelku a parfém je velmi bohatý na kontrasty. Svými ovocnými lehkými tóny lesních plodů a červeného ovoce dokonale harmonizuje s nadčasovým pižmem. Mezi další oblíbené parfémy současnosti se řadí Éclat d´Arpége, který se vrací k historii prvního parfému ale je více květinový a svěží. V pánském parfémovém světě je zcela samozřejmé zmínit L´Homme a jeho navazující L´Homme Sport, , vůně, které jsou lehké, svěží a jedinečně osobité. Dnes je značka LANVIN velmi uznávanou módní ikonou na světě a udává trend mladým a osobitým návrhářům.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA