0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika KenzoKenzo pro ženyKenzo pro muže

Více o značce
Kenzo
Kenzo

Kenzo Takada se narodil v roce 1939 v Japonsku. Již jako malého ho pohltila móda. Spolu se svými sestrami procvičoval svůj sen a navrhoval oblečky pro panenky. I přes velkou nevůli rodičů nastoupil na školu umění Bunka Gakuen a úspěšně ji dokončil. Nehodlal však v Japonsku zůstat. Naprosto ho uchvátila Francie a s ní spojená Mecca – Paříž. Splnil si svůj první dětský sen a odstěhoval se tam roku 1964. Často tam navštěvoval módní přehlídky a ve volném čase se učil tkát a navrhovat. Roku 1970 se mu povedlo otevřít svůj první butik, který pojmenoval Jungle Jap. Začal tam nabízet své první modely. Pro jeho přehlídky byly charakteristické cirkusové výstupy, artisté, kabaret či ohňostroj. Dokázal tak s úspěchem každého svého návštěvníka šokovat a jeho přehlídky se stali známými po celé Francii. V jeho motivech často převládaly modely inspirované jeho domovem – Japonskem. Často střídal kombinace střihů a barev s provokací a jeho modely byly často vzdušné a volné. Dokázal tak předběhnout svou dobu a díky tomu otevřít dalších 10 butiků značky Kenzo různě po Paříži.

Roku 1988 přichází na trh i se svými prvními parfémy, jako např. L´eau Par Kenzo nebo Jungle Elephant. Pro jeho parfémy jsou charakteristické lyrické příběhy. Velmi slavné se staly jeho svěží vůně s hravými lahvičkami a flakony. Jako velmi diskutovanou a kontroverzní vůní se stala Flower By Kenzo uvedená v roce 2000. Byla vytvořena pouze proto, že na světě neexistovala vůně, která by v sobě obsahovala mák. Kenzo Takada však takovou vymyslel. Flakon doplnil poté o velkou a výraznou květinu a parfém se stal velmi zajímavý a originální. U pánských vůní se především snažil zvýraznit nenápadnou sílu a mužnost ale pouze decentně, ne na sílu a tak přišel s první pánskou vůní Kenzo Pour Homme, následovanou Pour Homme Sport.

Od roku 1999 se Kenzo Takada odebral k odpočinku. Značka Kenzo se stala první japonskou značkou, která Francii představila své parfémy svým vlastním stylem. V současnosti tento gigant patří mezi špičky v oblasti návrhářství a parfémů po celém světě.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA