0,- Kč(vč. DPH)

Volná místa

Asistent/ka e-shopu - administrace, expedice

Jsme zavedený eshop se značkovými parfémy působící na českém trhu od roku 2004 a hledáme novou posilu do našeho týmu.

Naše malá, spíše rodinná firma ve svém středu uvítá schopnou a svědomitou kolegyni/kolegu. Nesmí ti chybět optimismus, pracovitost a svědomité jednání. Nástup je možný ideálně během září, nejpozději 1. 10. 2017.

Hlavní náplň práce:
- administrace e-shopu, vyřizování objednávek, fakturace
- písemná, telefonická i osobní komunikace se zákazníky
- vyřizování expedice (příprava objednávek, balení balíků a jejich odeslání)
- hlídání skladového hospodářství
- příjem a výdej zboží

Naše požadavky na tebe:
- sympatický člověk s pozitivní energií
- ukončené SŠ vzdělání
- znalost PC na pokročilé úrovni
- chuť do práce
- agilní přístup k pracovním procesům

Pokud tyto požadavky splňuješ, rádi bychom nabídli:
- stabilní práci na plný úvazek
- příjemné pracovní prostředí a zázemí malé, ale velmi schopné společnosti
- možnost seberealizace a spolupodílení se na zlepšování chodu firmy
- slušné finanční ohodnocení s možností růstu
- pracoviště v Praze 4 - Modřanech
- pracovní dobu Po-Pá 8-17 hod.

Kontaktuj nás, když máš zájem

V případě zájmu nás kontaktuj výhradně na e-mail rehakova@parfemland.cz, kam můžeš zaslat svůj životopis a motivační dopis.
PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2000 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Československého exilu 1888/4, 143 00 Praha 4 - Modřany (administrativní budova Microna)

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek

      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA