0,- Kč(vč. DPH)

Volná místa

 Asistent/ka prodeje parfumerie a eshopu.

Jsme dlouhá léta zavedený eshop se značkovými parfémy a s nově otevřenou parfumerií na Praze 4.

Rádi přijmeme do našeho týmu schopnou a svědomitou kolegyni/kolegu. Hledáme optimistického a svědomitého člověka, který má chuť svižně pracovat. Nástup dle dohody, možný ihned.

Vaše hlavní náplň práce:

- prodej a obsluhování zákazníků parfumerie.

- vyřizování objednávek, fakturace

- písemná, telefonická i osobní komunikace se zákazníky

- vyřizování expedice (příprava objednávek, balení balíků a jejich odeslání)

- příjem a výdej zboží

Naše požadavky na Vás:

- jste sympatický člověk s pozitivní energií?

- máte ukončené SŠ vzdělání?

- ovládáte PC na pokročilé úrovni?

- píšete všemi 10ti, nebo alespoň svižně?

- jste maximálně ochotný s chutí do práce?

- dokážete se rychle naučit novým pracovním procesům?

- výhodou je znalost v oboru.

Pokud tyto požadavky splňujete, rádi bychom Vám nabídli:

- stabilní práci na plný úvazek

- příjemné pracovní prostředí a zázemí malé, ale velmi schopné rodinné společnosti

- možnost seberealizace a spolupodílet se na zlepšování chodu firmy

- skvělé finanční ohodnocení s možností růstu

- pracoviště v Praze 4 – Kunratice www.parfemland.cz

- pracovní dobu Po-Pá 8:30 -17 hod.

Oslovili jsme Vás? Budeme se těšit na Vaše CV s motivačním dopisem. Pokud i Vy nás oslovíte, uvidíme se na pohovoru:-)

Kontaktní osoba:  Jana Řeháková
Email: rehakova@parfemland.cz
Tel.: +420608 110 100

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 3000 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek

      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA