0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika Jil SanderJil Sander pro ženyJil Sander pro muže

Více o značce
Jil Sander
Jil Sander

Jil Sander se narodila v Hamburku roku 1943. Vyrůstala jen s matkou a ta její vášeň pro modní designérství sdílela. Nechala ji tedy vystudovat školu textilního designérství. Sama Jil pak našla uplatnění jako textilní inženýrka a později svou profesi zcela změnila na redaktorku módního časopisu. V této branži se pohybovala dlouhých 25 let. Svou vlastní značku zakládá roku 1973 a ještě tentýž rok představuje svou první kolekci s názvem Jil. Tato kolekce byla zaměřena na dámské kalhotové kostýmky, elegantní trička a dlouhé společenské kabátky určené pro byznys. Svou minimalistickou tvorbou se stala jednou z nejvýznamnějších návrhářek ve světě módy. Její tvorbu bylo možno odlišit od ostatních a to díky specifickým znakům jako neutrální linie, luxusní materiály, neutrální barvy šedé, černé, bílé a modré a velmi zapracované detaily na každém kousku oblečení.
V roce 1979 vstoupila Jil Sander na trh mezi parfumérské legendy se svým vůbec prvním parfémem Jil Sander. I tam oslavila velmi velké úspěchy. Vyznačovali se stejnými kvalitami jako její móda. Přes první nedůvěru v úspěch vyšly další parfémy s názvem Eve, No. 4, Pure a Sport for Women. Svůj největší úspěch z odvětví parfémů ale zaznamenala s uvedením vůně Sander for Men. Svým autentickým a individuálním složením dominantní brazilské máty a koření, spolu s dřevitým základem oslovila tisíce mužských fanoušků po celém světě. Parfémy již nebyly pouze doplňkovým byznysem vedle jejich módních kolekcí. Samostatně převzali divizi výroby a trh doprovázejí s nadšením až do dnešních dnů.
V roce 2009 oznámila Jil taktéž vytvoření vlastního módního poradenství. Současně s tímto krokem prodala svůj většinový podíl společnosti Prada. Ze světa módy se úplně stáhla, nicméně značka žije dál svým životem a je stále velmi oblíbená hlavně díky parfémům.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA