0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika Hugo BossHugo Boss pro ženyHugo Boss pro muže

Více o značce
Hugo Boss
Hugo Boss

Společnost Hugo Boss založil stejnojmenný muž roku 1923. Jelikož došlo k založení v meziválečném období, již od startu této značky dostal Boss zakázku od nacistů na výrobu hnědých košil. Svou pozici upevnil ještě víc, když se sám stal nacistickým členem. Jako člen nacistické strany se dostal k přímým zakázkám a objednávkám. Vyráběl stranické uniformy a navrhl taktéž proslulé černé uniformy SS.

Po skončení války byl Boss obviněn z přímé spolupráce s nacisty a soud mu určil povinnost zaplatit pokutu jako omluvu. Jeho podnikatelské plány ale zůstali nedotčeny. Zemřel roku 1948 a jeho firmu převzal jeho zeť Eugen Holy. Ten se zaměřil na výrobu pánských obleků, a tak ani nikoho nepřekvapilo, když získal zakázku vyrobit uniformy pro alianční vojska či Červeného kříže. V 70 letech vdechli společnosti dva vnukové Bosse nový život. Začali rozšiřovat své kolekce o spoustu barevných odstínů a expandovali do více zemí. Vyráběli převážně pánské kolekce, opasky, šperky i hodinky.

Roku 1989 vznikl i první parfém. Nesl název Boss no. 1 a i přes prvotní nedůvěru si získal svou citrusovou vůní značnou klientelu a inspiroval ostatní výrobce k vyrábění podobných vůní. Přes prvotní plán vůně vůbec nevyrábět, svým úspěchem veřejnost přesvědčila tuto značku vyrábět další. Vznikly tak řady Boss Spirit nebo Boss Elements, určené pro společenské události a pro muže, kteří jsou odhodlání zkusit vše. Proti proudu o 4 roky později uvedli na trh řadu Boss Sport určenou pro sportovní a mladé muže. Největší voňavou špičkou se ale zcela jistě stal hit s názvem Boss no. 6 Bottled z roku 1998. Stal se nejprodávanější mužskou variantou na světě. Následuje ji mílovými kroky Boss no. 6 Bottled intense, Bottled Unlimited a jejich nejnovější řada The Scent for Her and For Him.

Dnes se firma aktivně zabývá větší expanzí dámských kolekcí oblečení, doplňků a parfémů do více zemí světa. Hugo Boss dnes provozuje přes 6000 prodejních míst a je rozprostřen ve více jak 100 zemích po celém světě. Nadále tak zůstává elegantním výrobcem kvalitního zboží.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA