0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika GucciGucci pro ženyGucci pro oba (unisex)Gucci pro muže

Více o značce
Gucci
Gucci

Guccio Gucci se narodil v roce 1881. Již jako mladý byl znám svou láskou ke koním. Roku 1921 otevřel svůj první obchůdek. Nebyl to obchod s módním zbožím. Gucci se specializoval na výrobky z vysoce kvalitní kůže pro jízdu na koni. Během válečného období měl však ztížené podmínky pro dovoz těchto kvalitních kožených látek a tak přišel s nápadem tzv. Bamboo bag. Byly to kabelky, které měli bambusovou rukojeť a rázem se stali prodejním hitem pro bohaté lidi. Tyto kabelky se prodávají mimochodem do dnešní doby. Dále potom vyráběl různé zavazadla, opasky, kožené boty a rukavice. Po Gucciho smrti převzali podnik jeho 3 synové, kteří v 50 letech expandovali na trh a otevřeli své obchody v New Yorku, Paříži či Londýně. Tam představují své první mokasíny s výrazným páskem a ty se dostávají po velmi úspěšném prodeji do muzea moderního umění. V této době taktéž vzniká ono slavné logo propleteného dvojitého „G“ jako symbol luxusu a noblesy.
Gucci Parfums je založena roku 1974 a přicházejí na trh s parfémem Gucci No. 1. Tato vůně se stává velmi oblíbenou ve společenských vysokých třídách pro svou svůdnost a rafinovanost aromatických tónů. Parfémy Gucci se tak stávají synonymem luxusu a každý kdo v té době něco znamená je musí mít. Od 90 let po finančních problémech této značky se vlády Gucci ujímá mladý nadějný návrhář Tom Ford, který vdechuje značce nový život a ta se díky němu dostává znovu do popředí oblíbenosti. Přichází na trh s parfémem Gucci Eau de Parfum II což je ženský parfém s nadčasovým stylem pro moderní a sebevědomé ženy. Dále poté vycházejí řady Gucci, nebo jemné květinové řady Gucci Flora. Nejvíce kontroverzní pro mladistvé se ale stává řada Gucci Rush I a Gucci Rush II, které se řadí mezi nejlépe prodávané parfémy světa. V mužské verzi značka nabízí šarm a neodolatelnost s průbojnosti ve variantách Gucci By Gucci pour Homme nebo svůdné a provokativní Guilty.
Dnes existuje více jak 150 obchodů v různých zemích světa a tato značka stále vyčnívá nad ostatními svou originalitou, vzhledem, stylem a luxusem.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA