0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika Giorgio ArmaniGiorgio Armani pro ženyGiorgio Armani pro muže

Více o značce
Giorgio Armani
Giorgio Armani

Giorgio Armani se narodil v roce 1934 v městě zvaném Piacenza v Miláně. Rozhodl se studovat medicínu, která se stala i jeho oblíbeným koníčkem. Avšak dráhu budoucího doktora zastavila povinná vojenská služba, kam musel nastoupit v roce 1957. Po jejím návratu začal pracovat v módním obchodním domě zvaném La Rinascenta. Byl zde zaměstnán jako aranžér výloh a předváděl zde zboží z Indie, Japonska či Ameriky. Již zde už přemýšlel o své budoucnosti v módní branži.
Rok 1961 byl pro Armaniho velmi průlomovým. Dostal nabídku pracovat u Nina Cerrutiho, v té době velmi uznávaného italského návrháře. Působil tam dlouhých 9 let. Učil se jeho stylům a poslouchal jeho rady jak vytvářet modely. Pro samotného Nina vytvořil poté vlastní kolekci pánského oblečení Hitman. Lidem se tato kolekce velmi líbila, byla úspěšná a právě to přimělo Armaniho vytvořit vlastní značku. Povedlo se mu to roku 1975 spolu s partnerem Sergiem Galeottim. Ještě téhož roku v létě uvedl na trh sportovní sako bez vycpávek v neutrálních barvách. Stalo se okamžitě hitem léta, protože bylo vyrobeno ze vzdušných materiálů a majitele při nošení neškrtilo. Jeho módní tvorba byla charakteristická tvorbou čistých linií se zářivými barvami. Bylo pro něj důležité pohodlnost a nositelnou oděvů. Rád se inspiroval obyčejnými lidmi.

Do světa parfémů vkročil suveréně roku 1982 s parfémem Giorgio Armani for Women. Jednalo se o cyprišovo- květinovou vůni pro ženy určenou pro jaro a léto a již nebylo ženy, která tento parfém nechtěla vyzkoušet. Jeho vůbec nejpopulárnější vůní se stala pánská řada Aqua di Gio, velmi svěží a aromatická vůně pro muže, která prosazovala styl mužnosti, smyslnosti a sebevědomí, nebo dámská vůně Code – charakteristická pro svou tajemnost, svůdnost a přitažlivost. Giorgio Armani se v dnešní době pyšní portfoliem více jak 100 vůní od parfémů po deodoranty, balzámy či krémy. Armaniho životní příběh stále pokračuje neboť i do dnešních dní stále navrhuje a tvoří.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA