0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika Elizabeth ArdenElizabeth Arden pro ženy

Více o značce
Elizabeth Arden
Elizabeth Arden

Florence Nightingale Grahamová se narodila roku 1878 v Kanadě. Roku 1909 odešla ze školy zaměřenou pro zdravotnictví a rozhodla se, že bude pomáhat svému bratrovi pro farmaceutickou společnost. Byla zde tehdy zaměstnána jako účetní, ale potají se učila vše potřebné o dermatologii, protože jí tato oblast nesmírně zajímala.V roce 1910 si otevřela svůj vlastní salon s názvem Enoch Arden. Ten dal vnik světoznámé značce Elizabeth Arden. Nabízeli se zde kosmetické služby a produkty. O dva roky později odjela do Paříže, kde se učila zkrašlovací techniky, zdokonalovala se v obličejové a pleťové masáží, učila se jak ženy správně líčit a pečovat tak o krásu. Již v roce 1929 vlastnila více jak 150 salonů ve 22 státech světa.
První opravdovou senzací se však nestal kosmetický přípravek, jak by každý očekával, nýbrž parfém s názvem Blue Grass, který byl uveden na trh roku 1934. Stal se v té době hodně oblíbeným díky svému složení ale i cenové dostupnosti, jako legenda, jejíž složení zůstalo do dnešní doby nepozměněno. Mottem Elizabeth Arden se staly parfémy, které byly nedílnou součástí ženské krásy, a měli by ji dokonale doplňovat. A proto každé léto vycházela limitovaná edice s novým parfémem. Mezi další nejoblíbenější parfémy patří zcela jistě Green Tea, 5th Avenue, Sunflowers a Provocative Women.
I po její smrti zůstává značka jako jedna z nejrychleji rostoucích a cenově nejpřijatelnějších kosmetických značek na světě.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA