0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika DKNYDKNY pro ženyDKNY pro muže

Více o značce
DKNY
DKNY

Donna Karan, rozená Donna Faske se narodila roku 1948 v New Yorku. Jelikož byli její rodiče zaměstnání v oblasti módy, sama Donna už v té době věděla, že se bude ubírat stejným směrem. Vystudovala školu designu a později pracovala u Anny Kleinové. V její firmě byla tak úspěšná, že po smrti Kleinové chvíli tuto firmu řídila.
V roce 1985 za pomocí svého manžela zakládá svou vlastní značku Donna Karan New York, od které se později vytváří zkratka DKNY. Filosofií této firmy bylo především přinést pohodlné a luxusní zboží pro cílovou skupinu zákazníků, nebylo však jejím cílem lidem vnucovat specifické styly. Nastolila tak převrat ve stylu ženské módy prudké elegance a vysokého managementu s praktičností tak, aby byla žena za každé situace sexy. Nezabývala se však pouze módou. Na trh uvedla úspěšné kolekce šperků i hodinek.

V 90 letech se rozhodla, že poděkuje zákazníkům za jejich loajalitu a vytvoří pro ně speciální kolekci parfémů. Tak odstartovala firma svou úspěšnou cestu v oblasti parfémů. Vůbec první parfém s názvem Fragrance for Woman představoval svou nadčasovost a emancipovanost žen. Stal se na tolik úspěšným, že i přes původní plán parfémy nevyrábět vznikly další. Vůbec nejoblíbenější řadou na světě se stala řada Be Delicicous se svou lehkou a svěží vůni, která byla perfektně načasovaná pro jarní a letní počasí. Byla inspirována životním stylem obyvatel v New Yorku a spolu s ní vyšla i pánská verze. Za svou práci byla Donna Karan oceněna mnoha cenami a v roce 2004 dostala cenu za celoživotní úspěchy. Od roku 2001 je značka součástí koncernu Louis Vuitton, nicméně i nadále Donna Karan zůstává hlavní návrhářkou.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA