0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika ChloéChloé pro ženy

Více o značce
Chloé
Chloé

Značka Chloé byla založena roku 1952. Stalo se tomu tak v městě lásky, Paříži. Založila ji mladá žena jménem Gaby Aghion, která byla původem Egypťanka spolu s Jaquesem Lenoirem. Název Chloé odvodili od jejich blízké přítelkyně a jejího křestního, něžného jména: Chloé. Název měl vyjadřovat mladistvost, odvahu a ženskost s důrazem na jemnost. Již od začátku věděla, kam by její vize měly směřovat. Chtěla vydávat modely, které by byly měkké, nositelné a skvěle padnoucí s nádechem provokativnosti. Skutečnost, že si tyto modely mohli koupit i obyčejní lidé v obyčejném obchodě jen podtrhnuli skvělý marketingový tah, kterým se Gaby ubírala. „Luxury pret a porter“ – určeno pro každodenní nošení. Přesně tahle věta se stala v Chloé mottem společnosti a stala se díky tomu velmi slavnou a úspěšnou značkou. Roku 1956 představili trhu první kolekci v oblíbené kavárně Café de Flore. Lidé byli jejími návrhy šokováni a kolekce tak odstartovala úspěšnost značky takřka přes noc.

Největší punc klasiky s provokativností společnosti přidal slavný návrhář Karl Lagerfeld. Vyzdvihl tuto značku a ta se díky němu stala ikonou 70 let. Navrhoval mnoho dámských kolekcí, ale jako absolutní boom té doby označujeme vznik parfému s názvem Chloé for Women (1975), který je oblíbený i do dnešní doby, svou výbušnou silou a harmonii se sladkostí. Dle Karla Lagerfelda a jeho tvrzení, že parfémy jsou inteligentní součásti módy a měli by být skvělým pomocným doplňkem k dámským kolekcím vznikly další parfémy. Vůbec nejznámější a neprodávanější se jmenuje čistě a jednoduše Chloé. Tento parfém se svými vytříbenými ingrediencemi získal ocenění FiFi ne jen na základě složení, ale taktéž svým atypickým flakonem s mašlí.

Mezi další oblíbené vůně této značky patří See By Chloé, Chloé Love a Chloé Love Story. Všechny vůně značky Chloé jsou svěží, příjemné a přesto svůdně silné a pudrové. Zajišťují ženě sebevědomí a rozhled. Není tajemstvím, že spousta žen na světě tuto značku obdivují a kupují.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA