0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika ChanelChanel pro ženyChanel pro muže

Více o značce
Chanel
Chanel

Gabrielle Chanel se narodila roku 1883. Po smrti svých rodičů ji jakou malou převeleli do klášterního sirotčince, kde prožila valnou část svého mládí. Již odmalička se toužila stát zpěvačkou. Ten sen se ji splnil při zazpívání své písně Qui qu´a vu Coco. Přesně podle této písně poté dostala přezdívku Coco a už ji nikdy nikdo neoslovil jinak. Cítila však, že to není to pravé, co by se životem chtěla dělat, a proto roku 1909 zakládá svou vlastní značku Chanel. Jako první navrhuje a vydává své klobouky. Daří se ji to díky bohaté společnosti, v které se pohybuje. Přátele ji přidávají další a další zakázky a ona za pomocí svého milence otevírá v Paříži svůj první butik. V něm se poté specializuje krom klobouků taky na jednoduché sportovní oblečení pro ženy. Prodává také flanelové blejzry, sukně a svetry.
Zlom v její kariéře navrhovatelky přichází roku 1921, kdy za pomocí svého přítele uvádí na trh svůj první parfém s názvem Chanel no. 5. Vůbec poprvé v historii parfémů jsou použity syntetické složky jako aldehydy. Svou charakteristickou vůní, inspirovanou z dětství za zdí kláštera doplněnou o kubistický flakon se stala tato vůně nejprodávanější ženskou vůní na světě.
V roce 1926 navrhla další symbol Chanelu a to slavné šaty s názvem „malá černá“. Byla to jedna z nejpovedenějších kolekcí té doby. Stala se inspirací pro další návrhy, a určitými prvky se návrháři řídí dodnes. Ve válečném období značka zažila jistý útlum a na krátkou chvíli se přestala úplně prodávat.
Tzv. comeback se ale uskutečnil roku 1970 za pomocí parfemáře Henri Roberta s parfémem zvaný Chanel No. 19. Odstartoval tak další úspěch těchto řad a značka se díky tomu opět vrátila na výsluní. V roce 1983 se po smrti Coco stává hlavním návrhářem Karl Lagerfeld, který udává značce nový směr a styl. Ještě téhož roku přichází s orientální vůni Coco, při které zůstává tradice původní majitelky zachována stejně tak jako květinově intenzivní vůně s názvem Allure vydaná roku 1996. Portfolio parfémů společnosti se rok od roku rozrůstá, nadále jsou lidé přitahováni k popularitě tak zvučného jména. Mezi další oblíbené parfémy patří také řada Chanel Chance a Chanel Chance eau Fraiche, která je květinově lehká a ovocná s naprosto fantastickým flakonem. Značka Chanel, svá a originální je do dnešního dne jedna z nejoblíbenějších značek na světě a pyšní se různými oceněními.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA