0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika Calvin KleinCalvin Klein pro ženy
Calvin Klein pro ženyCalvin Klein pro oba (unisex)
Calvin Klein pro muže

Více o značce
Calvin Klein
Calvin Klein

Světově známý návrhář Calvin Richard Klein se narodil v roce 1942 v New Yorku – část Bronx. Jelikož se od útlého mládí zajímal o módu, vystudoval střední školu umění a designu a poté se roku 1962 nechal zapsat do módního institutu technologie. Po jejím úspěšném dokončení chvíli pracoval v továrně na výrobu dámského oblečení. V roce 1968 zakládá firmu se svým přítelem z dětství Barrym Schwartzem, která nese název Calvin Klein Limited a při ní otevírá obchod v New Yorku, kde představuje svou první kolekci, kterou jim zvládla kompletně připravit pouze jedna švadlena.
Zlom této firmy přišel s uvedením kolekce džínsů s názvem denimky. Stalo se tomu tak na začátcích 70 let a tato kolekce se stala absolutním hitem zejména díky provokativní reklamě a dala tak start nejúspěšnější značky té doby. Na řadu poté přicházela výroba panských kolekcí, sak, kalhot, a taktéž i hodinek.
Calvinu Kleinu již chybělo proniknout pouze do světa kosmetiky a parfémů. První úspěch v tomto odvětví přišel s vůní Obssesion v roce 1985 a poté s vůní Eternity. Ta byla představena roku 1988 a dodnes patří k nejvíce oblíbeným pánským vůním vůbec. Na začátku 90 let se Calvin Klein stal průkopníkem unisexové módy cílenou na mladé lidi. Často stíral rozdíly mezi pohlavími a odstartoval tak módu nejen v oblasti oblečení ale i v oblasti parfémů, což se mu povedlo s řadou CK ONE a CK BE, které získali největší popularitu a oblíbenost.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA