0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika BvlgariBvlgari pro ženyBvlgari pro oba (unisex)Bvlgari pro muže

Více o značce
Bvlgari
Bvlgari

Značka Bvlgari vznikla roku 1884 v Itálii. Založil ji tehdy muž zvaný Sotirio Bulgari. Věnoval se převážně výrobě stříbrných šperků a rytin. Byl tak úspěšný, že již v tom samém roce otevřel v Římě svůj první krámek se stříbrem. Ten se stal velmi oblíbeným místem pro setkávání bohatých aristokratů a vysoce postavených lidí. O pár let později převzali značku Bvlgari jeho dva synové, kteří dokázali vstoupit na celosvětový trh a otevřeli tak své obchody v New Yorku, Ženevě, Monte Carlu a Paříži. Zaměřili se na odbornou expertízu drahých kamenů, šperků i hodinek.
Co se týče svět parfémů a kosmetiky, tam zavítala tato značka poprvé v roce 1992 se svým prvním parfémem BLV. Ten se mimochodem prodává v nezměněné podobě dodnes. Pro Bulgariho parfémy byly charakteristickým rysem velmi průbojné a protipólové vůně, které odkazují na harmonii duše a těla.Mezi vůbec nejoblíbenější dámské vůně bychom mohli zcela jistě zmínit Bvlgari Omnia Crystalline. Tento parfém se vyznačuje svou klidnou, jemnou, vodní až zcela průzračnou vůní plnou květin s exotickými bylinami. Její vznik byl inspirován křišťálem jako podtrhnutí zcela jedinečného skvostu. Mezi další známé vůně patří Jasmin Noir, Voilé de Jasmin, Bvlgari pour Homme či Bvlgari Black.
V současné době se firma stále zabývá výrobou šperků, hodinek a stále více proniká do parfémářského světa. Značka disponuje 240 pobočkami ve více než 24 zemích světa.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA