0,- Kč(vč. DPH)

Parfémy a kosmetika BurberryBurberry pro ženyBurberry pro muže

Více o značce
Burberry
Burberry

Thomas Burberry byl 21 letý vyučený mladík, který rád experimentoval s materiály a vytvářel tak nové. Svou firmu založil roku 1856. Ve své malé dílně v Hampshire vůbec jako první vytvoří materiál, který nepropouští vodu, tzv. kaftan. Jeho sláva započne právě v okamžiku, kdy k němu přijde Erest Shackleton, polární badatel a jeho látku si zakoupí nejen pro sebe ale i pro svůj celý expediční tým. Burberry se tak stane přes noc slavným. Po Erestu Shackletonu navrhne pro půl milionu vojáků nepromokavé kabátky tzv. trenčkoty a poté obleče mnoho dalších důležitých postav z 20 století. V roce 1901 vzniká i logo rytíře s latinským slovem Prorsum, které se dá volně přeložit jako „vpřed“ a logo je zaregistrováno pod ochrannou známkou.
V roce 1991 a 1992 značka Burberry proniká do světa kosmetiky a parfémů s dvěma výrobky: „Society by Burberrys a Burberrys for men“. Ta dává základ následující kosmetické řadě Burberrys London a Burberrys Weekend.
Příběh a vize Thomase Burberryho jsou stále základním kamenem toho, co je dnes v Burberry aplikováno, a proto není divu, že bylo značce uděleno královské oprávnění Královny Alžběty II a prince Charlese. V současné době existuje více než 400 obchodů v 48 zemích světa.

PROČ PARFÉMY Z PARFEMLAND
  • Dodáváme pouze originální značkové parfémy.
  • Objednané parfémy ihned expedujeme.
  • Při objednávce nad 2999 Kč doprava ZDARMA.
  • Jistota solidního obchodu - parfémy prodávame také v kamenném obchodě.
  • Parfémy doručíme do 24 hodin.

Budete informováni o výhodných nabídkách a výprodejových akcích

PARFEMLAND Prodejna, výdejní místo, kanceláře

Dobronická 1257,
148 00 Praha 4 – Kunratice

e-mail: objednavky@parfemland.cz

mobil: +420 608 101 101
velkoobchod: +420 608 110 100

Mapa

Pro zobrazení mapy a naplánování trasy klikněte na obrázek


      EPlatby - EKonto   Internetove platby
   PayU
   EDA