Vánoční dárek pro muže

 

VÁNOČNÍ DÁREK PRO MUŽE 

 

Všemi oblíbené vánoční svátky nedočkavě klepou na dveře a někteří z nás začínají podléhat každoročnímu stresu z nakupování dárků. Jak udělat radost, co koupit, bude se můj dárek líbit, stihnu vše pořídit včas?

Otázek máme hodně, nervy pracují, ale cíl máme všichni stejný. Tím je užít si krásné a šťastné Vánoce. Dokonalý recept na spokojené vánoční okamžiky vám sice poradit neumíme, ale můžeme se pokusit vás trochu inspirovat. 

Pojďte se společně s námi podívat na zoubek mužům. Nakupovat dárky pro naše drsnější polovičky totiž nebývá vůbec jednoduché. Většinou se od nich dozvíte, že jim stačí to či ono, nic nepotřebují, další může být zbytečné, případně vše mají. Nebojte, tyto argumenty známe! A také víme, co se jim bude opravdu líbit.

 

DÁRKOVÁ SADA

Vašim obdarovávaným pánům zajisté udělá radost vkusný a hlavně nápaditý dárkový balíček. V jednom dárku máte hned několik variant, které uspokojí i toho nejnáročnějšího muže. Takže pravděpodobnost, že se trefíte do vkusu svého partnera, je vysoká. 

VÁNOČNÍ TIP TÝMU PARFEMLANDU:  

DÁRKOVÁ SADA VERSACE EROS

Balení obsahuje toaletní vodu, sprchový gel a balzám po holení. Vše je zabalené do krásného balení nesoucí název této světové značky. Vůně se vyznačuje čerstvostí, je lehce orientální a hlavně velmi oblíbená.

112551-1_versace-eros-toaletni-voda-5-ml-sprchovy-gel-25-ml-balzam-po-holeni-25-ml-darkova-sada

PARFÉMOVÁ VODA

Kvalitním parfémem neurazíte žádného muže. Můžete namítnout, že vůně je spíše ideálním dárkem pro ženu. Částečně máte pravdu! Ale věřte nám, že i pánové o sebe rádi pečují a krásná vůně jako jejich doplněk? Neurazí, potěší a váš protějšek bude díky luxusnímu parfému lvem nejen pod vánočním stromečkem.

VÁNOČNÍ TIP TÝMU PARFEMLANDU:

MERCEDES BENZ LE PARFUM

Nechte se inspirovat elegantní a charismatickou vůní Mercedes-Benz Le Parfum. Velmi nápaditý flakon v sobě ukrývá svůdnou pánskou vůni, díky níž muži neodolá žádná žena. 

 

KJ

PÁNSKÁ TOALETNÍ VODA

Zlatý střed mezi parfémovanou vodou a kolínskou nese hrdý název toaletní voda. Jedná se o nejrozšířenější druh vůní obecně, takže jsou jasný důkazem, že darovat je jako vánoční dárek, je trefa do černého. Inspirací vám mohou být světoznámé značky jako Calvin Klein, Hugo Boss, Versace, Davidoff a mnoho dalších zvučných jmen.

VÁNOČNÍ TIP TÝMU PARFEMLAND:

HUGO BOSS ICED

Toaletní voda Hugo Boss Hugo Iced, která zvládne nastartovat úspěšný den každého muže. Pánům dodá sebedůvěru, nadhled a odvahu. 

87877-1_hugo-boss-hugo-iced-toaletni-voda

 

Nebo raději potěšíte svého partnera vůní, která má za sebou historii kvality a titul nejlepší pánská vůně roku 1992? Mluvíme o pánské toaletní vodě Davidoff Cool Water Man, která se doslova dostane člověku pod kůži. 

 

DAVIDOFF COOL WATER

Jedná se o vůni přitažlivou, čistou a hlavně stylovou. Každá žena, která jen projde kolem muže pyšnícího se touto vůní, bude okamžitě očarována.

82234_davidoff-cool-water-man-toaletni-voda

 

V naší nabídce najdete nespočet druhů produktů, kterými uděláte radost nejednomu muži nejen během Vánoc. Pokud jsme vás částečně inspirovali, mohli jsme vám alespoň trochu pomoci a ulevit vám v nákupním shonu, velmi nás to těší. Přesto, pokud jste si nevybrali z našich konkrétních tipů, tak na stránce www.parfemland.cz můžete vybírat ze stovek parfémů pro muže i ženy.

Naším cílem je dělat radost nejen pánům, ale všem těm, kteří dokáží ocenit kvalitu a jedinečnost konkrétních produktů. Chceme vám popřát snadný výběr, jasnou volbu a hlavně hodně radosti ve dnech tolik rodinných, jako jsou ty vánoční. Možná právě díky našemu zboží, se budeme moci na dárkovém kouzlu Vánoc trochu podílet.

 

Váš Parfemland!