Rok 2020 s vůní PARFEMLAND

 
Rok 2020 s vůní Parfemlandu
 

Rok 2020 byl a stále je plný nepříjemných změn pro mnohé z nás. Zažíváme situace, které nejsou jednoduché. Přesto svět vůní musí žít dál i přes krizi, která potkala celý svět.

Rok bezpečnosti

I my jsme se museli přizpůsobit nově nastalé virové situaci. V naší prodejně jsme zavedli bezpečnostní opatření, vybavili jsme se dezinfekčními prostředky a vaše zdraví jsme se snažili podpořit přípravky na podporu imunity.

 

 

 
Přejít na Nutri Clinic Immunity Booster

 

 

Doba omezeních

Mnoho obchodů muselo během tohoto roku omezit, nebo dokonce ukončit svou činnost. Parfemland naštěstí mohl nechat dveře své kamenné prodejny otevřené, takže jste si mohli v průběhu týdne kdykoliv přivonět ke své oblíbené vůni.
 

Rok s novým kabátem

Tento rok se nesl i v duchu příjemnějších změn. Například té, že jsme našemu e-shopu oblékli nový kabát, který získal větší přehlednost, jednoduchost a vizitku profesionality. Naší snahou bylo, vám co nejvíce ulehčit vyhledávání produktů naší firmy.
 

Voňavý rok 2020

I když většině z vás nebylo dvakrát do smíchu, chtěli jste dělat radost sobě a svým blízkým. Hledali jste kvalitu, originalitu a vůně, které vás okouzlí. To, že jste mistry mezi parfémovými fajnšmekry bylo jasně patrné z vůní, které hrály při vašich nákupech prim.

 
Hugo Boss
No.6 Bottled IntenseParfémová voda

100 ml 

1 211 Kč

Je to pánská vůně která byla uvedena na trh roku 2015.
Vyvážená kompozice propojuje svěží tóny bergamotu a jablka. Pikantní nádech dodává parfému Boss Bottled Intense hřebíček a skořice, které tvoří srdce parfému. Vůni uzavírají tóny hřejivého dřeva, cedru a vanilky. Obohaťte svůj styl jednoduchou elegancí. Pánský parfém Hugo Boss Boss Bottled Intense se hodí pro každodenní nošení, ale skvěle doplní Váš styl i při večerní párty nebo při výjimečné příležitosti.
 

Přejít na Hugo Boss No.6 Bottled Intense

 

 

Mercedes Benz
Le Parfum


Parfémová voda 

120 ml

1 003 Kč


Mercedes-Benz Le Parfum - elegantní, charismatická a svůdná vůně z roku 2015. Le Parfum symbolizuje muže, který miluje přirozenou eleganci, je sám sebou a vychutnává si naplno každý den. Jeho šarm je neodolatelný a elegantní styl inspirující.

Přejít na Mercedes Benz Le Parfum

 

John Varvatos
Artisan Blu


Toaletní voda

75 ml

764 Kč

Artisan Blue je aromatická-citrusová vůně pro muže. Vůně se otevírá jiskřivými tóny hořkého pomeranče, bergamotu, levandule a bazalky, které jsou obohaceny o květ pomerančovníku, kosatce a pelargónie. Esenci uzavírá cedr, pačuli, borovice a tamaryšek. Pánská vůně John Varvatos Artisan Blu je dokonolým ztělesněním křišťálově modré vody ve Středomoří.

Přejít na John Varvatos Artisan Blu

 

Calvin Klein
EuphoriaParfémová voda

100 ml

912 Kč

Produkty dámské řady Calvin Klein Euphoria  spojuje *opojná ovocně dřevitě orientální vůně* plná exotického ovoce, svůdných květin, podtržená hladkou smetanovou notou. Byla inspirována mýtickými, svůdnými a exotickými tóny orchidejí v rozkvětu.
 

Přejít na Calvin Klein Euphoria

 

Versace
Versense


Toaletní voda

100 ml

1 218 Kč

Svěží a smyslná Versense byla na trh uvedena roku 2009. Versense je svěží lehká vůně, jak už napovídá obal a zabarvení vůně. Začátek Versense je hodně citrusový, následují květiny se špetkou suchého kardamomu a jemný závěr dokreslují svůdná dřeva.
 

Přejít na Versace Versense

 

 

 

Rok oceněný

Jako nejpovolanější z nejpovolanějších jste ocenili naši dlouhodobou práci a dali o tom vědět svými názory internetovému světu. Ten se mohl díky vám dozvědět, že naše práce stojí za to.

 

Doba slevová

Celý rok jsme se snažili dělat vám radost a odměňovat vás za vaši přízeň. Proto jsme pravidelně připravovali a obměňovali týdenní akce. Díky tomu, že rok 2020 má celkem 53 týdnů, jsme připravili neuvěřitelných 106 akčních nabídek.

 

Do konce roku 2020 zbývá posledních pár dní. Končí rok změn, omezeních, nejistoty a mnohdy tvrdé reality. Věříme, že toto všechno s příchodem roku následujícího skončí a zase se všichni vrátíme do režimu, který je nám příjemný.

Za celý tým Parfemlandu vám přejeme krásné a klidné prožití svátků vánočních. Do nového roku 2021 přejeme hodně zdraví, mnoho štěstí, dostatek lásky a důvodů, proč mít co nejčastěji úsměv na tváři.

Zároveň vám slibujeme, že i v dalším roce tu budeme pro vás. Na stejné kamenné i internetové adrese, vždy připraveni vám poradit a nabídnout kvalitní produkty.

Teď už zbývá jediné, poděkovat. Děkujeme za vaši přízeň a věřte, že si jí velmi vážíme. Budeme se těšit na shledanou v roce 2021.

Váš Parfemland.