Barvení vlasů v domácím prostředí

BARVENÍ VLASŮ V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ

Co si budeme nalhávat, dnešní doba nám klade mnoho překážek. Obchody a většina služeb jsou nedostupné, takže častokrát trpí nejen naše duševno, ale i naše tělo. Každý si musí chtě nechtě poradit sám a nedostupné služby nahradit péčí v domácím prostředí.

Například naše vlasy. Ty se nutným omezením nijak nepřizpůsobí a dál si žijí vlastním neomezeným životem. Kadeřnictví jsou i nadále zavřená, takže se logicky musíme spolehnout na sebe. Oříškem se většinou stává samotné barvení vlasů. Pojďte se společně s námi podívat, jak se dá barvení zvládnout co nejjednodušeji a jaké produkty nám s tím mohou pomoci.

JAK ZAČÍT?

Může se zdát, že barvení vlasů není nic složitého. Tato představa nás obvykle přejde hned v průběhu prvního barvení. Problém většinou začíná již špatným výběrem barvy. Není se čemu divit, nabídka barev je obrovská a obrázky modelek se zářivými barvami vlasů nás lákají k různým experimentům.

Proto je základem vždy vybrat kvalitní barvu na vlasy. Vlasy jsou naší korunou krásy, proto bychom jim měli věnovat to nejlepší, co se dá. Doporučujeme zvolit produkty značky MATRIX:

 • Jedná se o profesionální vlasovou kosmetiku

 • Dopřejete vlasům tu nejkvalitnější péči

 • Značce Matrix věří profesionálové po celém světě

 

TIP PARFEMLANDU:

Matrix Socolor Beauty Extra Coverage

Jde o permanentní dlouhotrvající barvu se zářivým leskem. Je určena převážně pro silně prošedivělé vlasy a má neuvěřitelnou krycí schopnost.

 

 

https://www.parfemland.cz/matrix-socolor-beauty-extra-coverage-504n-hneda-prirodni--barva-na-vlasy/

 

Matrix Color Sync - barva na vlasy bez amoniaku

Profesionální demi-permanentní barva, která rozzáří vaše vlasy bohatými barevnými pigmenty a vyplňuje mezery poškozených vlasových vláken.

 

https://www.parfemland.cz/matrix-color-sync-barva-na-vlasy-bez-amoniaku--5wn-hneda-prirodni-/

 

 

Matrix Socolor Beauty

Předmíchaná permanentní barva, která zajistí barevný výsledek přesně podle vašeho plánu. Speciální složení barvy pečuje o vlasy a pokročilá barviva zajistí spolehlivé krytí šedin.

https://www.parfemland.cz/matrix-socolor-beauty-barva-na-vlasy-9n-blond-svetla-prirodni/

 

Značka Matrix nabízí velmi kvalitní produkty, které zajistí dokonalou péči o vaše vlasy. Od samotného barvení, až po následnou prvotřídní péči.

 

Jak obarvit vlasy svépomocí

 

Barvu máme vybranou, ale jak pokračovat, aby byl výsledek co možná nejlepší?

 • Vždy myslete na to, že návod k použití je u barev přiložen z nějakého důvodu. Doporučujeme situaci nepodcenit hned v úvodu a instrukce si důkladně prostudovat.

 • Před samotným barvením je dobré si pokožku podél vlasů na spáncích, čele, krku a uších namazat krémem, aby barva nezašpinila vaši pokožku. Dávejte pozor, ať krém neulpí přímo na vlasech, jinak barva nebude fungovat.

 • Před barvením si udělejte test kožní snášenlivosti. Pokud po aplikaci vaše kůže výrazně zrudne, barvu určitě nepoužívejte.

 • Jestli máte delší vlasy, raději si připravte barvy dvě.

 • Barvu nanášejte rovnoměrně pomocí štětce. Ideální je vlasy rozdělit na pěšinky na několik částí a postupně začít barvit.

 • Po uplynutí stanovené doby vlasy důkladně opláchněte a ošetřete kosmetikou pro barvené vlasy.

Podívejte se na video návod, jak obarvit vlasy svépomocí.

Domácí barvení vlasů?

 

 

Následná péče

Následná péče je stejně důležitá jako samotné barvení.

 • Pečujte o své obarvené vlasy speciálními šampony, které zabrání vymývání barvy.

 • Vlasy hýčkejte maskou na vlasy, která podpoří uchování barvy.

 • Myjte vlasy vlažnou vodou, protože čím vyšší je teplota vody, tím rychleji barva bledne.

 • Omezte na minimum používání fénu a žehličky, jelikož barveným vlasům mohou způsobit nenávratné škody.

Vsaďte na kvalitu a pečujte o vlasy s kosmetikou REDKEN, která je jednou z nejoblíbenějších značek vlasové péče ve více jak 50 zemích světa. REDKEN vašim vlasům zajistí kompletní a hlavně kvalitní péči a dodá vlasům vše, co potřebují.

Tip Parfemlandu:

Redken Color Extend Magnetics

Šampon pro dokonalou ochranu barvy. Chrání před vyblednutím barvy a zvyšuje jas barvy vlasů.

 

 

https://www.parfemland.cz/redken-color-extend-magnetics-sampon-pro-barvene-vlasy/

 

Redken Color Extend Radiant 10

Multifunkční sprej na vlasy nabízí hned 10 benefitů. Vlasy posiluje, chrání, hydratuje, usnadňuje rozčesávání, zjemňuje, vyživuje, obnovuje zářivost barvy, usnadňuje úpravu vlasů, redukuje krepatění a dodává lesk.

 

https://www.parfemland.cz/redken-color-extend-radiant-10-kondicioner/

 

Redken Color Extend Blondage

Tónovací a posilovací šampon pro blond vlasy, který díky svým fialovým tónovacím pigmentům okamžitě neutralizuje nežádoucí žluté a oranžové tóny. Vlasy posílí a dodá jim zářivý lesk.

 

https://www.parfemland.cz/redken-color-extend-blondage-shampoo/